Stowarzyszenie Fletnia Pana Organizacją Pożytku PublicznegoSzanowni Państwo,

Chór Fletnia Pana, który w kościele Miłosierdzia Bożego w Grójcu działa od 1989 roku powstał dzięki wspaniałym ludziom i ich pasji, która napędza tą wspaniałą inicjatywę po dziś dzień. Stowarzyszenie Fletnia Pana powstało w 2018 roku z inicjatywy młodych, których zapału do pracy i rozwoju nie da się zatrzymać, z potrzeby jeszcze silniejszej popularyzacji kultury w powiecie grójeckim.

Dziś z dumą możemy przekazać Wam informację, że Stowarzyszenie Fletnia Pana – organizator ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu – otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Status ten nadawany jest organizacjom pozarządowym, których rezultaty działań odznaczają się pozytywnym wpływem na społeczeństwo i jego rozwój.

Nadanie statusu to podsumowanie dotychczasowych działań podejmowanych przez członków organizacji samodzielnie, ale również we współpracy z innymi organizacjami i początek nowej przygody.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają naszą organizację od samego początku. Dziękujemy samorządowcom, społecznikom, przedsiębiorcom i każdemu, kto uczestniczy w życiu naszej organizacji.

Status OPP daje nam nowe przywileje, ale i nowe obowiązki , jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy rozwijać się jeszcze prężniej, a nasze działania będą docierać do coraz to większego grona odbiorców.

Do zobaczenia w świecie kultury!

Zarząd Stowarzyszenia Fletnia Pana

Kacper Ryczkowski
Paula Pietrzak
Wiktoria Mokosa[smartslider3 slider=”14″]Możesz wesprzeć działalność organizacji przekazując Darowiznę na cele statutowe!


Sprawdź i wesprzyj działalność!

Znajdź nas

 

 

 

Zespół Fletnia Pana – dołącz do nas:

Stowarzyszenie Fletnia Pana

Adres
ul. Jana Pawła II 24
05-600 Grójec

Napisz do nas:
biuro@fletniapana.pl