Listopadowe Warsztaty Fletni Pana


Jedną z listopadowych sobót chór Fletnia Pana spędził z niezastąpioną Bożeną Magdaleną Mrózek – wspaniała pedagog śpiewu chóralnego, która spędziła z nami cały weekend szlifując nasze wokalne umiejętności.


Zdjęcie ekipy warsztatowej z prowadzącą.
fot. Kacper Ryczkowski

To już kolejne warsztaty z panią Bożeną Magdaleną Mrózek organizowane przez stowarzyszenie Fletnia Pana, ciszymy się, że możemy już od wielu lat wspólnie współpracować i rozwijać umiejętności wokalne grójeckiej młodzieży. Dziękujemy!


„Bardzo lubię pracować z panią Bożeną, dociera do mnie, to co chce nam przekazać dzięki prostym porównaniom jakie stosuje.”

Kacper R. – uczestnik warsztatów


fot. Paula Pietrzak


Warsztaty przede wszystkim skupiały się na rozwoju zespołu, ale starczyło czasu na pracę w sekcjach (głosami), a nawet indywidualnie. Praca ta daje realne korzyści i znacząco wspiera każdego chórzystę w jego artystycznej pracy głosem.


„Po każdych warsztatach śpiewa mi się łatwiej – na prawdę! Zajęcia pozwalają mi znaleźć ten „luz” i dzięki temu mogę śpiewać więcej!”

Tomek R. – uczestnik warsztatów


fot. Paula Pietrzak


Kolejne warsztaty już niedługo! Dołącz do zespołu Fletnia Pana (www.facebook.com/fletniapana) i rozwijaj się razem z nami!

(21 listopada 2021, Kacper Ryczkowski)

Znajdź nas

 

 

 

Zespół Fletnia Pana – dołącz do nas:

Stowarzyszenie Fletnia Pana

Adres
ul. Jana Pawła II 24
05-600 Grójec

Napisz do nas:
biuro@fletniapana.pl